Mprojekt

Formularz

Kontaktowy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Powrót do projektów

Projekt wnętrza mieszkania na gdańskiej Morenie rozpoczęliśmy od całkowitego przeprojektowania jego układu funkcjonalnego. Zaproponowana przez dewelopera aranżacja zakładała trzy pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz dodatkowe WC. Po przeprowadzonej z przyszłymi mieszkańcami ankiecie doszliśmy do wniosku, że nie potrzebujemy dodatkowego WC i wolimy powiększyć sypialnię o część garderobianą :) Aby uprzestronnić przedpokój, a co za tym idzie - zwiększyć wrażenie tuż po wejściu do mieszkania, zminimalizowaliśmy tutaj ilość szaf i zabudów, które docelowo znalazły się w nowoprojektowanej wnęce garderobianej :)

Mieszkańcami tego lokalu jest trzyosobowa rodzina. Rodzice często pracują zdalnie, dlatego zaprojektowaliśmy salon, sypialnię, pokój małej Klary oraz gabinet z dwoma miejscami do pracy, a także łazienkę z dwiema umywalkami i przestronny przedpokój.

Każdy z pokoi posiada swój kolor przewodni. Dla salonu z kuchnią jest to wyszarzony granat, dla przedpokoju pistacja, dla pokoju córeczki mięta, w pokoju rodziców króluje wygaszona zieleń, w gabinecie - jej butelkowa odsłona, a w łazience - żywy granat. Projekt tego wnętrza dał naszym zdaniem ciekawy efekt końcowy, którym zachwyca się nasza pracownia, jak i mieszkańcy :)

Projekt wnętrza

Gdańsk Central Park

Architekt

Architekt

architekt gdynia

Zobacz projekt

​​​​​​​

Aranżacja wnętrz Gdańsk

Morena - osiedle Central Park

architekt gdynia

Projekt z wykończeniem pod klucz

Home staging

Projekty mebli

Inwentaryzacje budowlane

Wizualizacje

Adaptacje projektów typowych

Projektowanie wnętrz

Projektowanie architektoniczne

Architekt

Ważne linki

Mprojekt

Milena Baranowska-Paliwoda

888 368 338

architekt gdynia

Instagram

architekt gdynia

Facebook

architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia

biuro@mprojekt-studio.pl

architekt gdynia

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu