Współpraca z architektem - albo po prostu Mileną!

Oprócz tego, że jestem architektem, przede wszystkim jestem człowiekiem. 

Dlatego każdego Klienta traktuję tak, jak sama chciałabym być traktowana i chętnie dzielę się osobistymi doświadczeniami.

Nigdy nie zaproponuję rozwiązania, co do którego sama nie jestem przekonana, albo produktu, w który sama nie chciałabym zainwestować. Możecie być pewni, że swoje projekty popieram nie tylko dużym doświadczeniem, ale też wkładam w nie całe swoje serce.

architekt wnętrz Trójmiasto

Zdobywane latami doświadczenie sprawia, że posiadam stosowną wiedzę, aby koordynować i nadzorować prace wykonawców.

Jest to świetna opcja dla tych Klientów, którym brakuje czasu, aby zająć się tym osobiście. Pamiętajmy, że każdy jest specjalistą w swoim fachu i Inwestor nie musi znać się na wszystkim. Zdaję sobie sprawę, z jak ogromnymi emocjami wiąże się zakup i wykończenie własnego "M" czy budowa domu. Wybór opcji "wykończenia pod klucz" daje Klientom spokojną głowę i pewność, że nad ich inwestycją czuwa specjalista, któremu mogą zaufać.

architekt wnętrz Trójmiasto

MPROJEKT

Koordynacja i nadzór robót

Praca architekta i architekta wnętrz, a także szeroko rozumiane projektowanie jest moją pasją, dlatego do każdego projektu podchodzę ze stuprocentowym zaangażowaniem i głową pełną pomysłów. W pracy łączę wiedzę techniczną inżyniera, zamiłowanie do piękna artysty a także empatię i umiejętność słuchania psychologa, tak, aby powstawały projekty ergonomiczne, estetyczne a przede wszystkim... szyte na miarę ich przyszłych mieszkańców!

Nie tworzę projektów "do portfolio", najważniejsze jest dopasowanie ich do potrzeb i upodobań Klienta. Zdaję sobie sprawę, jak duży wpływ na jakość życia ma przestrzeń, w której wypoczywamy i spędzamy swój prywatny czas, dlatego w stu procentach tworzę ją wg wytycznych przyszłych mieszkańców.

architekt wnętrz Trójmiasto

MPROJEKT

Architekt i architekt wnętrz - w praktyce

Wiem, jak popularny jest już tekst, że "praca jest moją pasją", ale... W moim przypadku tak jest naprawdę!

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku i ja także w pewnym momencie "kończę projektowanie", natomiast moje pasje, na które poświęcam czas wolny, nadal skupiam wokół architektury, projektowania, tworzenia.

Uwielbiam spacery po mieście i odkrywanie nowych, ciekawych budynków, placów, detali, a także inspirowanie się nimi.

Kocham kolekcjonować ceramiczne kamieniczki z różnych zakątków Polski - moje kolekcja naturalnie skupia się na budynkach z Gdańska, ale sukcesywnie się rozszerza!

Lubię budować - nawet w czasie wolnym :) Skupiam się wtedy na konstrukcjach architektonicznych (i innych) w postaci różnorodnych modeli.

architekt wnętrz Trójmiasto

MPROJEKT

Milena po godzinach

Dzięki posiadanemu wykształceniu, uprawnieniom i doświadczeniu mogę zaproponować Klientom kompleksowy projekt obejmujący projekt architektoniczny budynku, a także projekt wnętrza.

Podchodząc do projektowania wielowymiarowo już we wczesnej fazie (projekcie budowlanym) jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużą ilość czasu, nerwów i... pieniędzy! Zaplanowanie bowiem już na wstępie, jak dokładnie wyobrażamy sobie umeblowanie i urządzenie domu pozwoli na odpowiednie zaplanowanie instalacji hydraulicznej, elektrycznej, odpowiednie usytuowanie ścian, okien oraz drzwi. Dzięki temu w domu budowanym "od zera" nie trzeba będzie wprowadzać już żadnych zmian na etapie "wykończeniówki". Znacząco przyspieszy to więc wprowadzenie się Inwestorów do wymarzonego domu, a także nie nadwyręży niepotrzebnie ich budżetu.

architekt wnętrz Trójmiasto

MPROJEKT

Projektowanie kompleksowe

Do pracy zawodowej doskonale przygotowało mnie odpowiednie wykształcenia, ale także latami zdobywane doświadczenie. Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. Już w czasie studiów zostałam laureatką licznych konkursów architektonicznych oraz urbanistycznych. Studia zakończyłam zdobyciem tytułu magistra inżyniera architekta. Doświadczenie zdobywałam pracując w szczecińskich i trójmiejskich biurach projektowych, zajmujących się zarówno projektowaniem architektonicznym, jak i projektowaniem wnętrz. Od 2018 roku posiadam stosowne uprawnienia i jestem czynnym członkiem Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów.

architekt wnętrz Trójmiasto

MPROJEKT

Architekt i architekt wnętrz - formalnie

Architekt

Architekt

architekt gdynia

Kontakt

O mnie

Mprojekt

architekt wnętrz Trójmiasto

Mprojekt

Formularz

Kontaktowy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
architekt gdynia

Projekt z wykończeniem pod klucz

Home staging

Projekty mebli

Inwentaryzacje budowlane

Wizualizacje

Adaptacje projektów typowych

Projektowanie wnętrz

Projektowanie architektoniczne

Architekt

Ważne linki

Mprojekt

Milena Baranowska-Paliwoda

888 368 338

architekt gdynia

Instagram

architekt gdynia

Facebook

architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia

biuro@mprojekt-studio.pl

architekt gdynia

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu