Wszystkie projekty architektoniczne

DOM JEDNORODZINNY POD GDAŃSKIEM

Projektowanie wnętrz Gdynia

DOM JEDNORODZINNY POD ZIELONĄ GÓRĄ

Projektowanie wnętrz Gdynia

Projekty architektoniczne Gdynia to zlecenia, które wymagają ode mnie ścisłej współpracy z Klientem, by końcowy efekt odpowiadał wszystkich jego potrzebom oraz wymaganiom. Wybór designera, który rozumie wizję przed nim przedstawioną jest kluczowy, by osiągnąć projekt domów idealnie opisany przez daną osobę. Dlatego przygotowałam dla Państwa przykładowe architektoniczne wizualizacje konstrukcji, które powstały w mojej pracowni, byście mogli się Państwo przekonać, że to właśnie moja oferta będzie odpowiednim wyborem.

Projekty

Architektonicze

Projektant wnętrz Gdynia

Mprojekt 

Milena Baranowska-Paliwoda

Projekt wymarzonego domu czy lokalu usługowego warto powierzyć doświadczonej osobie. Od wielu lat pasjonuję się oraz prowadzę pracownię, w której powstają kolejne propozycje dla klientów poszukujących funkcjonalnych oraz estetycznych rozwiązań. Oferuję Państwu kompleksową obsługę, obejmującą wszystkie etapy powstawania obiektu oraz urządzania wnętrza. W swojej pracy podpowiadam i doradzam, ale co najważniejsze – wsłuchuję się w potrzeby klientów i staram się je urzeczywistnić. Zajmuję się projektowaniem wnętrz w Gdyni i całej Polsce.

Projektowanie wnętrz Gdynia

Zobacz projekty

Aranżacja wnętrz Gdynia

Mprojekt

Architekt

Architekt

architekt gdynia

Kontakt

Projektowanie wnętrz Gdynia

​​​​​​​

Projektowanie wnętrz Gdynia

Projekty koncepcyjne, architektoniczne oraz wnętrz, które powstają w mojej pracowni są unikalne, tworzone zgodnie z najnowszymi trendami, ale i poszanowaniem ponadczasowej klasyki. Przy pomocy doświadczonego architekta zdołają Państwo stworzyć idealne wnętrze mieszkania, domu lub lokalu usługowego. Z przyjemnością w tym Państwu pomogę, korzystając z całego zasoby wiedzy oraz doświadczenia, które posiadam. Do konsultacji zachęcam przede wszystkim klientów z Trójmiasta: Gdyni, Gdańska oraz Sopotu.

Doświadczony

Architekt

Projektowaniem zajmuję się z  myślą o tworzeniu oryginalnych i nietuzinkowych przestrzeni i budynków. Przy tworzeniu projektu budowlanego, moim celem jest kreowanie otoczenia, które posiadać będzie unikalny klimat i charakter, tworząc tym samym doskonałą przestrzeń  do życia i funkcjonowania. Do każdego projektu podchodzę profesjonalnie, poświęcając mu tyle czasu, ile potrzebuje. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, kreuję zarówno projekt budowlany jak i projekt wnętrz  różnorodnie, dostosowując się do osobistych potrzeb i preferencji.

Moja

Pracownia

Opinie

Klientów

Anna Niemczyk

Projekt wnętrza oraz realizacja przebiegły bardzo sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nasze mieszkanie jest piękne i cieszymy się, że możemy w nim mieszkać.

Marek Hass

Pani Milena wykonała dla nas projekt naszego wymarzonego domu. To architekt z powołania.

Marek Hass

Pani Milena wykonała dla nas projekt naszego wymarzonego domu. To architekt z powołania.

Patryk Kowalski

Projekt domu  przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkie detale oraz szczegóły znacznie ułatwiły proces budowy.

Joanna Jasińska

Zaprojektowane meble kuchenne wykonane przez stolarza współpracującego z firmą Mprojekt okazały się niezwykle przemyślane i ułatwiły korzystanie z naszej kuchni. Gotowanie teraz jest przyjemnością.

Marian Jezierski

Generalnie wszystko ok. Jestem zadowolony.

Satysfakcja klienta jest dla mnie najważniejsza, dlatego projekt wykonuję zawsze zgodnie z jego potrzebami i preferencjami. Współpracę kończymy dopiero wtedy, kiedy obie strony zadowolone są z efektu końcowego.

Satysfakcja

Klienta

GDYNIA WZGÓRZE ŚW. MAKSYMILIANA

Projektowanie wnętrz Gdynia

GDYNIA MODERN TOWER

Projektowanie wnętrz Gdynia

HAVLOVE GDAŃSK 4 POKOJE

Projektowanie wnętrz Gdynia

ARANŻACJA WNĘTRZA GDYNIA OKSYWIE

Projektowanie wnętrz Gdynia

Projekty wnętrz Gdynia to nie tylko moja praca – to również moja pasja. Dlatego dokładam wszelkich starań, by wszystkie pomieszczenia mieszkalne, których wizualizacje tworze, wyglądały dokładnie tak, jak w wizji moich Klientów. Niezależnie od tego, czy dany pokój będzie przeznaczony na wynajem czy będzie służył jako biuro, jestem pewna, iż końcowy efekt przypadnie Państwu do gustu. To od Państwa zależy, w jakim stylu będzie stworzony projekt wnętrza domu – wiele osób decyduje się na nowoczesny minimalizm, lecz również tradycyjny wystrój posiada swoich zwolenników. Projektowanie wnętrz Gdynia i okolice.

Projekty

Wnętrz

Wszystkie projekty wnętrz

Jestem projektantem wnętrz z lokalizacją w Gdyni, przy ulicy Nasypowej 3. Oferuję szeroki zakres usług projektowych, skupiając się na tworzeniu unikalnych i dopasowanych do indywidualnych potrzeb projektów wnętrz. Moje doświadczenie obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych, z dbałością o estetykę, funkcjonalność i harmonię przestrzeni.

Architekt Gdynia

Nasypowa 3, Gdynia

Mprojekt

Formularz

Kontaktowy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola
architekt gdynia

Projekt z wykończeniem pod klucz

Home staging

Projekty mebli

Inwentaryzacje budowlane

Wizualizacje

Adaptacje projektów typowych

Projektowanie wnętrz

Projektowanie architektoniczne

Architekt

Ważne linki

Mprojekt

Milena Baranowska-Paliwoda

888 368 338

architekt gdynia

Instagram

architekt gdynia

Facebook

architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia

biuro@mprojekt-studio.pl

architekt gdynia

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu