Mprojekt

Formularz

Kontaktowy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Powrót do projektów

Projekt wnętrza mieszkania na gdańskim Ujeścisku rozpoczęliśmy od rozrysowania jego układu na nowo. Zaproponowana przez dewelopera aranżacja zakładała trzy niewielkie pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym), ciemny, zamknięty przedpokój oraz łazienkę. Mieszkańcami tego mieszkania miały zostać tylko dwie osoby, wobec tego uznaliśmy, że trzeci pokój nie jest tutaj potrzebny i że priorytetem w naszych działaniach będzie zwiększenie przestronności i wprowadzenie dużej ilości światła do wszystkich pomieszczeń. Efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania :)

Dzięki nowemu układowi zaraz po wejściu widzimy otwartą strefę dzienną oraz okna z widokiem na własny ogród. Kuchnia ukryta została we wnęce powstałej poprzez dobudowanie szafy w miejscu "starego" wejścia do salonu. Wnękę drzwiową z kolei wykorzystaliśmy na... regał!

Dość innowacyjnym pomysłem było tutaj zastosowanie zabudowy  "PAX" ze sklepu Ikea, którą, aby wykorzystać w pełni daną nam przestrzeń, dodatkowo obudowaliśmy stolarsko. Gotowa szafka pod TV zyskała niepowtarzalny charakter i spójność z resztą mieszkania dzięki doprojektowaniu blatu z materiału drewnopodobnego, który znajduje się w całym lokalu. Te wszystkie zabiegi sprawiły, że przestrzeń została wykorzystana w stu procentach, jest spójna i atrakcyjna wizualnie.

Projekt wnętrza

Gdańsk Ujeścisko

Architekt

Architekt

architekt gdynia

Zobacz projekt

​​​​​​​

Aranżacja wnętrz Gdańsk

Ujeścisko - osiedle Słoneczne Wzgórza

architekt gdynia

Projekt z wykończeniem pod klucz

Home staging

Projekty mebli

Inwentaryzacje budowlane

Wizualizacje

Adaptacje projektów typowych

Projektowanie wnętrz

Projektowanie architektoniczne

Architekt

Ważne linki

Mprojekt

Milena Baranowska-Paliwoda

888 368 338

architekt gdynia

Instagram

architekt gdynia

Facebook

architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia

biuro@mprojekt-studio.pl

architekt gdynia

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu