Mprojekt

Formularz

Kontaktowy

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Powrót do projektów

Projekt aranżacji wnętrza 4-pokojowego mieszkania przeznaczonego dla czteroosobowej rodziny. Projekt rozpoczęliśmy już w bardzo wczesnej fazie, mianowicie na etapie wprowadzania zmian lokatorskich. To wtedy zaplanowaliśmy już docelowy układ funkcjonalny, instalacje sanitarne oraz elektryczne. Pozwoliło to zaoszczędzić Inwestorom sporo czasu i pieniędzy na etapie prac wykończeniowych.

Mieszkanie składa się z przestronnej części dziennej z salonem, kuchnią i jadalnią, trzech sypialni (dla rodziców, syna oraz córki) oraz dwóch łazienek - jednej z przeznaczeniem dla rodziców, drugiej zaś dla dzieci. Do tego lokal ten znajduje się na ostatniej kondygnacji i wyposażony jest w dwa ogromne tarasy z widokiem na cały Gdańsk!

Myślą przewodnią w tym projekcie była przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność, ale też wysokiej klasy estetyka. Styl, w którym tu projektowaliśmy, to szeroko rozumiany modern classic. Jedynie sypialnie dzieci oraz ich łazienka stanowią niejako odrębny byt - co ze względu na ich funkcję wydaje się być naturalne :)

Inwestorom zależało na zorganizowaniu maksymalnie dużej ilości miejsca do przechowywania przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów atrakcyjności wizualnej. Czy udało nam się osiągnąć ten efekt? Oceńcie sami!

Leszczynowy Park

Gdańsk

Architekt

Architekt

architekt gdynia

Zobacz projekt

​​​​​​​

Aranżacja wnętrza

Leszczynowy Park, Gdańsk

architekt gdynia

Projekt z wykończeniem pod klucz

Home staging

Projekty mebli

Inwentaryzacje budowlane

Wizualizacje

Adaptacje projektów typowych

Projektowanie wnętrz

Projektowanie architektoniczne

Architekt

Ważne linki

Mprojekt

Milena Baranowska-Paliwoda

888 368 338

architekt gdynia

Instagram

architekt gdynia

Facebook

architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia
architekt gdynia

biuro@mprojekt-studio.pl

architekt gdynia

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu